ONS TEAM BLIJFT 100% BEREIKBAAR

ONS TEAM BLIJFT 100% BEREIKBAAR

Ten gevolge van de recente maatregelen die de overheid genomen heeft om de verdere verspreiding van COVID-19 tegen te gaan, hebben wij beslist vanaf heden in onze concessie te werken achter gesloten deuren. Deze maatregel loopt momenteel tot 6 april 2020.

Het coronavirus (COVID-19) heeft een grote impact op onze samenleving. De gezondheid van u als klant en van onze medewerkers is hierbij de grootste prioriteit.

Toch willen we ook nu de service bieden waarop u recht heeft en blijven wij bereikbaar.

VERKOOP
Ons salesteam blijft ter beschikking voor al uw vragen op 056/25 68 10 (8u30-12.00 & 13.00-17.00) of via e-mail: info@jlrdejonckheere.be. U kan ons uitgebreid modelaanbod online ontdekken via onze website www.jlrdejonckheere.be.

NAVERKOOP
In onze naverkoop afdeling hebben wij een team georganiseerd zodat wij dringende werken kunnen blijven uitvoeren. Enkel dringende depannages, ongevallen en mobiliteitsproblemen zullen hier opgelost worden. Wij vragen u onze interne regels te respecteren om zo de optimale service te kunnen verlenen.
Onze dienst naverkoop is bereikbaar op 056/25 68 10 (08.15-12.00 & 13.00-17.00) of via e-mail: info@jlrdejonckheere.be

 

Met vriendelijke groeten,

Het voltallige team Jaguar Land Rover Dejonckheere Kortrijk

x

COOKIE POLICY

Land Rover wil graag cookies gebruiken om informatie op uw computer op te slaan. Cookies helpen ons om onze website te verbeteren en die producten en diensten aan te bieden die u volgens ons kunnen aanbelangen. Een van die cookies is essentieel om bepaalde delen van de site te laten werken en werd reeds toegestuurd. U kunt alle cookies van deze site verwijderen en blokkeren maar bepaalde onderdelen van de site werken dan mogelijk niet correct. Meer informatie over online gedragspubliciteit of de cookies die we gebruiken en hoe u ze kunt verwijderen, vindt u in ons privacybeleid